ELEKTRO-PLAST Tadeusz Czachorowski Spółka Jawna

Zamek do rozdzielnicy GALANT PLUS z dwoma kluczykami 0260-03

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Rozdzielnice natynkowe GALANT PLUS produkowane są w wersji od jednego do czterech rzędów w stopniu ochrony IP 65.
Główne cechy:
 • Producent: ELEKTRO-PLAST NASIELSK
 • Symbol: 0260-03
 • Ilość kluczy: 2
DOBRA CENA
29.89zł
Produkt dostępny
Kod produktu 0260-03
Zamek
Kod EAN 5907569159222
Seria GALANT PLUS
Producent ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Index 89.877087
 • Darmowa dostawa
  Dla zamówień powyżej 500zł
 • Pomoc techniczna
  Po prostu zadzwoń lub napisz
 • 100% Bezpieczeńśtwa
  Istniejemy na rynku od 2013 roku
 • Gorące oferty
  Ceny z rabatem nawet do 90%

Rozdzielnice natynkowe GALANT PLUS produkowane są w wersji od jednego do czterech rzędów w stopniu ochrony IP 65. Rozdzielnica składa się części tylnej w której zamontowana jest szyna montażowa TH 35 posiadająca regulację wysokości montażu, oraz listwy zaciskowe N i PE. Przednią część stanowi pokrywa przednia z drzwiami wykonanymi w wersji transparentnej lub kolorze obudowy (RAL 7035). W nowej rozdzielnicy z serii GALANT PLUS występuje uszczelnienie wykonane za pomocą przepustu 2–komponentowego pod dławnice PG. Klasa ochrony IP65 została uzyskana dzięki zastosowaniu 3-stopniowemu systemowi uszczelnień składającego się z uszczelki zewnętrznej, uszczelki wewnętrznej, pierścieni uszczelniających. Rozdzielnice projektowano tak, aby maksymalnie uprościć i przyspieszyć instalację aparatury modułowej, natomiast typoszereg 18-modułów pozwolił stworzyć 4 zupełnie nowe rozdzielnice w ilości modułów 18, 36, 54, 72. Wysoka wytrzymałość obudowy gwarantowana jest poprzez zastosowanie tworzywa ABS o wysokich własnościach dielektrycznych i mechanicznych, jak również ścian obudowy o optymalnej grubości. Nowe rozdzielnice GALANT PLUS mają zastosowanie w budownictwie przemysłowym i można je montować na ścianach murowanych. Stopień ochrony IP65, umożliwia stosowanie rozdzielni w warunkach wysokiego zapylenia i zwiększonej wilgotności.

Producent
ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Symbol
0260-03
Ilość kluczy
2

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.