Eaton Electric Sp. z o.o.

Rozdzielnica metalowa natynkowa 48M 2X 24M N+PE IP30 450x545x140 /Biały - Drzwi pełne/ BF-O-2/48-C 113685

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Firma Eaton Electric wprowadziła do swojej oferty nową płytką rozdzielnicę. Została ona zaprojektowana z myślą o budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej i właśnie temu podporządkowano jej estetykę i funkcjonalność.
Główne cechy:
 • Producent: Eaton
 • Symbol: BF-O-2/48-C
 • Wysokość: 450mm
 • Szerokość: 545mm
 • Głębokość: 140mm
DOBRA CENA
608.44zł
Produkt dostępny
Kod produktu 113685
BF-O-2/48-C
Kod EAN 4015081132133
Seria
Producent Eaton
Index 04.666032
 • Darmowa dostawa
  Dla zamówień powyżej 500zł
 • Pomoc techniczna
  Po prostu zadzwoń lub napisz
 • 100% Bezpieczeńśtwa
  Istniejemy na rynku od 2013 roku
 • Gorące oferty
  Ceny z rabatem nawet do 90%

Firma Eaton Electric wprowadziła do swojej oferty nową płytką rozdzielnicę. Została ona zaprojektowana z myślą o budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej i właśnie temu podporządkowano jej estetykę i funkcjonalność. Rozdzielnice tego typu mogą być wykorzystywane do montażu na ścianach gipsowych, dzięki czemu producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku. Wszystkie elementy składowe są identyczne w rozdzielnicach natynkowych jak i podtynkowych, dzięki czemu koszty wytwarzania są niższe. Składanie rozdzielnicy może wykonać jeden monter, wyposażony w śrubokręt gwiazdkowy. Płytkie rozdzielnice wykonane są z blachy lakierowanej proszkowo w kolorze białym.

Dostępne są dwa warianty wykonania: natynkowy o głębokości 140mm i podtynkowy o głębokości 127mm. Do obudowy można zamontować od 72 do 144 standardowych modułów. Dobór rozdzielnicy jest wyjątkowo prosty, bo rozdzielnice mają standardowe szerokości: 545mm (przy obudowie natynkowej) i 500mm (przy obudowie podtynkowej), a jeden rząd mieści 24 moduły. Rozdzielnice dostępne są w wersjach 3-, 4-, 5- oraz 6 rzędowej i dostarczane są w komplecie z drzwiami, szynami nośnymi, metalowymi osłonami oraz zaciskami N i PE.

Drzwi oferowane są w wersji transparentnej i pełnej. Ponadto mogą być zamykane lewostronnie lub prawostronnie, poprzez przełożenie zawiasów w ramie obudowy. Szafki zamykane są przy pomocy plastikowego zamka obrotowego, który w razie potrzeby można wymienić na patentowy z kluczem.

Producent umożliwia mocowanie oprócz aparatury modułowej, wyłącznika kompaktowego NZM1. Montuje się go przy użyciu gotowego zestawu, oferowanego przez producenta, w którego skład wchodzi płyta montażowa, płyta czołowa oraz śruby. Sam montaż nie nastręcza najmniejszych trudności.

Szyny nośne zarówno w rozdzielnicach natynkowych jak i podtynkowych są zamocowane do wsporników nośnych tworzących zwarty stelaż. Odległość między szynami wynosi 150mm, co pozwala na swobodny dostęp do zamocowanych aparatów. Stelaż można osobno wyposażyć w aparaturę i okablować w warsztacie, a następnie przymocować do zabudowanej w ścianie obudowy, za pomocą czterech śrub. Mocowany jest do tylnej ściany rozdzielnicy.

Osłony czołowe używane w płytkich rozdzielnicach wyposażono w samouziemiające uchwyty, które poprawiają bezpieczeństwo użytkowania.

Opisane powyżej rozdzielnice stanowią bardzo ciekawą alternatywę do rozdzielnic Profi Line o głębokości 250, 300 i 400mm. Dodatkowo możliwość montowania wyłącznika kompaktowego rozszerza obszar ich zastosowań. Dzięki swojej prostej budowie, wysokiej estetyce wykonania i małym gabarytom świetnie nadają się do nowoczesnych pomieszczeń, które zostały zaprojektowane z gipsowymi ściankami działowymi. Wygodny i szybki montaż aparatury sprawia, że obudowy te stanowią atrakcyjne uzupełnienie oferty rozdzielnic firmy Eaton.

Producent
Eaton
Symbol
BF-O-2/48-C
Wysokość
450mm
Szerokość
545mm
Głębokość
140mm
Sposób montażu
Natynkowy
Stopień ochrony
IP30
Materiał wykonania
Stal
Pokrywa transparentna
Nie
Ilość modułów
48
Liczba rzędów
2
Zaciski N i PE
Tak
Szyna DIN
Tak

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Głębokość
140mm
Głębokość wbudowania
140mm
Kolor
Biały
Liczba rzędów
2
Materiał obudowy
Stal
Możliwość rozbudowy
Nie
Numer RAL
9016
Sposób montażu
Montaż natynkowy
Stopień ochrony (IP)
IP30
Szerokość
543mm
Szerokość wyrażona liczbą modułów
24
Szyna DIN
Tak
Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC
Nie
Wysokość
450mm
Z płytą montażową
Nie
Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.