Eaton Electric Sp. z o.o.

Obudowa metalowa do rozdzielnicy stojąca XVTL-BF-8/6/20 2000x800x600 IP40 /Kolor szary/ 114428

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Nowy system rozdzielnic XVTL do 2500 A zastąpi dotychczas oferowane obudowy SVTL. Zawierają on wiele dodatkowych możliwości montażowych, a także są kompatybilne z rozdzielnicami Profi+.
Główne cechy:
 • Producent: Eaton
 • Symbol: XVTL-BF-8/6/20
 • Wysokość: 2000mm
 • Szerokość: 800mm
 • Głębokość: 600mm
DOBRA CENA
2106.41zł
Produkt dostępny
Kod produktu 114428
XVTL-BF-8/6/20
Kod EAN 4015081138289
Seria XVTL
Producent Eaton
Index 19.31827
 • Darmowa dostawa
  Dla zamówień powyżej 500zł
 • Pomoc techniczna
  Po prostu zadzwoń lub napisz
 • 100% Bezpieczeńśtwa
  Istniejemy na rynku od 2013 roku
 • Gorące oferty
  Ceny z rabatem nawet do 90%

Nowy system rozdzielnic XVTL do 2500 A zastąpi dotychczas oferowane obudowy SVTL. Zawierają on wiele dodatkowych możliwości montażowych, a także są kompatybilne z rozdzielnicami Profi+. Dodatkowym atutem systemu jest możliwość zmówienia rozdzielnicy o czterech nowych wysokościach: 1400, 1600, 1800, 2000 mm. Wykonane są w I klasie ochronności i dostępne są w wersji IP40 oraz IP55. Rozdzielnice IP40 dostarczane są z osłonami bocznymi bez uszczelek mocowanymi w prosty sposób czterema śrubami na ramie. Obudowy posiadają flansze wprowadzeniowe górne pełne. Wprowadzenia dolne dobieramy indywidualnie stosując specjalne osłony typu XSPBA. Rozdzielnica dostarczana jest z kątownikami poziomymi w komplecie. Rozdzielnice IP55 posiadają pokrywę górną z otworami pod flansze F3A . Ponadto wszystkie ściany montowane na ramie rozdzielnicy posiadają specjalną uszczelkę. Rozdzielnice XVTL zawierają wiele prostych elementów do montażu aparatury modułowej jak aparatury o znacznych gabarytach. W ofercie znajduje się także wiele innych mniejszych paneli montażowych, które służą do montowania wyłączników kompaktowych oraz mostów szynowych. Nowy system zawiera również bardzo pomocne profile pionowe XVTL-VP. Stosowane są one najczęściej do montażu paneli, a także płyt wykonanych we własnym zakresie. Posiadają one różne wysokości, co umożliwia efektywne zagospodarowanie całej powierzchni rozdzielnicy. W przypadku zastosowania aparatury o większych gabarytach możemy wykorzystać profile pionowe XVTL-VP lub specjalną wkładkę adaptacyjną XVTL-BP-F. Nowy system zawiera także izolatory, które mogą być mocowane bezpośrednio na ramie rozdzielnicy. Ogromną zaletą nowego sytemu jest możliwość montażu aparatury modułowej wykorzystując do tego celu specjalne wkładki adaptacyjne. Po zamontowaniu kątowników projektant, elektroinstalator montuje aparaturę w podobny sposób jak w rozdzielnicach typu Profi + na 630A. Nowy system rozdzielni wychodzi naprzeciw obecnie coraz większym wymaganiom stawianym przez projektantów a także firmy prefabrykujące rozdzielnice. Nowe wysokości szaf umożliwiają zastosowanie systemu w niestandardowych pomieszczeniach. W niedługiej przyszłości będzie dostarczana w elementach do samodzielnego montażu, co zmniejsza koszty transportu oraz magazynowania. Bogaty osprzęt pozwala na zamontowanie niestandardowej aparatury kontrolnopomairowej. Obecnie trawa proces zamiany starych rozdzielni SVTL na nowy XVTL który będzie trwał do końca bieżącego roku.

Producent
Eaton
Symbol
XVTL-BF-8/6/20
Wysokość
2000mm
Szerokość
800mm
Głębokość
600mm
Kolor
Szary
Materiał
Stal malowana proszkowo
Stopień ochrony
IP40
Zestawialne
Tak
Rodzaj montażu
Podłogowy
Płyta montażowa z regulowaną głębokością
Tak
Liczba zamków
1
Płyta montażowa
Nie
Drzwi
Pełne metalowe
Ściany boczne
Brak
Ściana tylna
Tak

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Głębokość
609mm
Kolor
Szary
Liczba drzwi
1
Liczba zamków
1
Materiał
Stal
Montaż podtynkowy
Nie
Montaż podłogowy
Tak
Montaż powierzchniowy
Nie
Możliwość montażu na ścianie
Nie
Numer RAL
7035
Odpowiedni do montażu na zewnątrz
Nie
Odpowiednie do montażu metrycznego
Tak
Płyta montażowa z regulowaną głębokością
Tak
Stopień ochrony (IP)
IP40
Szerokość
800mm
Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC
Tak
Wykończenie powierzchni
Malowanie proszkowe
Wysokość
2000mm
Z drzwiami przeszklonymi
Nie
Z drzwiami tylnymi
Nie
Z drzwiami z wentylacją
Nie
Z płytą montażową
Nie
Zestawialne
Tak
Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.