Eaton Electric Sp. z o.o.

Kątownik mocujący dodatkowe wzmocnienie XVTL-BRA/M 115134

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Nowy system rozdzielnic XVTL do 2500 A zastąpi dotychczas oferowane obudowy SVTL. Zawierają on wiele dodatkowych możliwości montażowych, a także są kompatybilne z rozdzielnicami Profi+.
Główne cechy:
 • Producent: Eaton
 • Symbol: XVTL-BRA/M
 • Szerokość: 70mm
 • Wysokość: 55mm
 • Głębokość: 75mm
DOBRA CENA
29.14zł
Produkt dostępny
Kod produktu 115134
XVTL-BRA/M
Kod EAN 4015081145348
Seria XVTL
Producent Eaton
Index 19.857430
 • Darmowa dostawa
  Dla zamówień powyżej 500zł
 • Pomoc techniczna
  Po prostu zadzwoń lub napisz
 • 100% Bezpieczeńśtwa
  Istniejemy na rynku od 2013 roku
 • Gorące oferty
  Ceny z rabatem nawet do 90%

Nowy system rozdzielnic XVTL do 2500 A zastąpi dotychczas oferowane obudowy SVTL. Zawierają on wiele dodatkowych możliwości montażowych, a także są kompatybilne z rozdzielnicami Profi+. Dodatkowym atutem systemu jest możliwość zmówienia rozdzielnicy o czterech nowych wysokościach: 1400, 1600, 1800, 2000 mm. Wykonane są w I klasie ochronności i dostępne są w wersji IP40 oraz IP55. Rozdzielnice IP40 dostarczane są z osłonami bocznymi bez uszczelek mocowanymi w prosty sposób czterema śrubami na ramie. Obudowy posiadają flansze wprowadzeniowe górne pełne. Wprowadzenia dolne dobieramy indywidualnie stosując specjalne osłony typu XSPBA. Rozdzielnica dostarczana jest z kątownikami poziomymi w komplecie. Rozdzielnice IP55 posiadają pokrywę górną z otworami pod flansze F3A . Ponadto wszystkie ściany montowane na ramie rozdzielnicy posiadają specjalną uszczelkę. Rozdzielnice XVTL zawierają wiele prostych elementów do montażu aparatury modułowej jak aparatury o znacznych gabarytach. W ofercie znajduje się także wiele innych mniejszych paneli montażowych, które służą do montowania wyłączników kompaktowych oraz mostów szynowych. Nowy system zawiera również bardzo pomocne profile pionowe XVTL-VP. Stosowane są one najczęściej do montażu paneli, a także płyt wykonanych we własnym zakresie. Posiadają one różne wysokości, co umożliwia efektywne zagospodarowanie całej powierzchni rozdzielnicy. W przypadku zastosowania aparatury o większych gabarytach możemy wykorzystać profile pionowe XVTL-VP lub specjalną wkładkę adaptacyjną XVTL-BP-F. Nowy system zawiera także izolatory, które mogą być mocowane bezpośrednio na ramie rozdzielnicy. Ogromną zaletą nowego sytemu jest możliwość montażu aparatury modułowej wykorzystując do tego celu specjalne wkładki adaptacyjne. Po zamontowaniu kątowników projektant, elektroinstalator montuje aparaturę w podobny sposób jak w rozdzielnicach typu Profi + na 630A. Nowy system rozdzeni wychodzi naprzeciw obecnie coraz większym wymaganiom stawianym przez projektantów a także firmy prefabrykujące rozdzielnice. Nowe wysokości szaf umożliwiają zastosowanie systemu w niestandardowych pomieszczeniach. W niedługiej przyszłości będzie dostarczana w elementach do samodzielnego montażu, co zmniejsza koszty transportu oraz magazynowania. Bogaty osprzęt pozwala na zamontowanie niestandardowej aparatury kontrolnopomairowej. Obecnie trawa proces zamiany starych rozdzielni SVTL na nowy XVTL który będzie trwał do końca bieżącego roku.

Producent
Eaton
Symbol
XVTL-BRA/M
Szerokość
70mm
Wysokość
55mm
Głębokość
75mm
Model
Wspornik kątowy

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Głębokość
75mm
Model
Wspornik kątowy
Szerokość
70mm
Wysokość
55mm
Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.