Eaton Electric Sp. z o.o.

Rozłącznik bezpiecznikowy Z-SLS/NEOZ/3 3P 248234

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Podstawy bezpiecznikowe wraz z wkładkami stanowią skuteczną ochronę obwodów instalacji elektrycznej przed skutkami zwarć i przeciążeń.
Główne cechy:
 • Producent: Eaton
 • Symbol: Z-SLS/NEOZ/3
 • Prąd znamionowy: 63A
 • Napięcie znamionowe: 400V
 • Liczba biegunów: 3
DOBRA CENA
167.13zł
Produkt dostępny
Kod produktu 248234
Z-SLS/NEOZ/3
Kod EAN 4015082482343
Seria xPole
Producent Eaton
Index 05.709738
 • Darmowa dostawa
  Dla zamówień powyżej 500zł
 • Pomoc techniczna
  Po prostu zadzwoń lub napisz
 • 100% Bezpieczeńśtwa
  Istniejemy na rynku od 2013 roku
 • Gorące oferty
  Ceny z rabatem nawet do 90%

Podstawy bezpiecznikowe wraz z wkładkami stanowią skuteczną ochronę obwodów instalacji elektrycznej przed skutkami zwarć i przeciążeń. Dzięki wykorzystaniu wkładki topikowej, aparaty te sprawdzają się np. jako zabezpieczenie przedlicznikowe oraz w ochronie ograniczników przepięć. Rozłącznik bezpiecznikowy to aparat elektryczny z wymiennymi wkładkami topikowymi stosowany do zabezpieczeń instalacji elektrycznych. Technicznie w rozłączniku bezpiecznikowym jest mechaniczne połączenie rozłącznika i oprawy bezpiecznikowej w której umieszczone są bezpieczniki topikowe. Służy do rozłączania obwodów w stanie bezprądowym jak do wyłączani prądów roboczych i zwarciowych. W stanie bezprądowym wyjęcie wkładek rozłącznika bezpiecznikowego stwarza widoczną przerwę izolacyjną jak w przypadku odłącznika. Stosowane są w sieciach rozdzielczych, rozdzielnicach głównych w budynkach wielorodzinnych, w instalacjach elektroenergetycznych przemysłowych i innych. Umieszczenie bezpieczników oraz styków rozłącznych na ruchomej pokrywie umożliwia bezpieczną wymianę wkładek bezpiecznikowych oraz wykonywanie przeglądów i napraw zestyków bez wyłączania całej rozdzielnicy spod napięcia. Po wyjęciu pokrywy rozłącznik staje się łącznikiem izolacyjnym w stanie otwartym. Podczas prac remontowych i konserwacyjnych można założyć specjalną pokrywę zawierającą ze sobą i uziemiającą wszystkie żyły przewodów fazowych.

Producent
Eaton
Symbol
Z-SLS/NEOZ/3
Prąd znamionowy
63A
Napięcie znamionowe
400V
Liczba biegunów
3
Rozmiar
D02

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Liczba biegunów
3
Napięcie znamionowe
400V
Prąd znamionowy
63A
Rozmiar
D02
Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.