Eaton Electric Sp. z o.o.

Rozdzielnica metalowa natynkowa 120M 5x24M N+PE IP30 905x545x140 /Biały - Drzwi pełne/ BF-O-5/120-P 285347

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Firma Eaton Electric wprowadziła do swojej oferty nową płytką rozdzielnicę. Została ona zaprojektowana z myślą o budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej i właśnie temu podporządkowano jej estetykę i funkcjonalność.
Główne cechy:
 • Producent: Eaton
 • Symbol: BF-O-5120-P
 • Wysokość: 905mm
 • Szerokość: 545mm
 • Głębokość: 140mm
DOBRA CENA
714.63zł
Produkt dostępny
Kod produktu 285347
BF-O-5/120-P
Kod EAN 4015082853471
Seria
Producent Eaton
Index 04.35174
 • Darmowa dostawa
  Dla zamówień powyżej 500zł
 • Pomoc techniczna
  Po prostu zadzwoń lub napisz
 • 100% Bezpieczeńśtwa
  Istniejemy na rynku od 2013 roku
 • Gorące oferty
  Ceny z rabatem nawet do 90%

Firma Eaton Electric wprowadziła do swojej oferty nową płytką rozdzielnicę. Została ona zaprojektowana z myślą o budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej i właśnie temu podporządkowano jej estetykę i funkcjonalność. Rozdzielnice tego typu mogą być wykorzystywane do montażu na ścianach gipsowych, dzięki czemu producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku. Wszystkie elementy składowe są identyczne w rozdzielnicach natynkowych jak i podtynkowych, dzięki czemu koszty wytwarzania są niższe. Składanie rozdzielnicy może wykonać jeden monter, wyposażony w śrubokręt gwiazdkowy. Płytkie rozdzielnice wykonane są z blachy lakierowanej proszkowo w kolorze białym.

Dostępne są dwa warianty wykonania: natynkowy o głębokości 140mm i podtynkowy o głębokości 127mm. Do obudowy można zamontować od 72 do 144 standardowych modułów. Dobór rozdzielnicy jest wyjątkowo prosty, bo rozdzielnice mają standardowe szerokości: 545mm (przy obudowie natynkowej) i 500mm (przy obudowie podtynkowej), a jeden rząd mieści 24 moduły. Rozdzielnice dostępne są w wersjach 3-, 4-, 5- oraz 6 rzędowej i dostarczane są w komplecie z drzwiami, szynami nośnymi, metalowymi osłonami oraz zaciskami N i PE.

Drzwi oferowane są w wersji transparentnej i pełnej. Ponadto mogą być zamykane lewostronnie lub prawostronnie, poprzez przełożenie zawiasów w ramie obudowy. Szafki zamykane są przy pomocy plastikowego zamka obrotowego, który w razie potrzeby można wymienić na patentowy z kluczem.

Producent umożliwia mocowanie oprócz aparatury modułowej, wyłącznika kompaktowego NZM1. Montuje się go przy użyciu gotowego zestawu, oferowanego przez producenta, w którego skład wchodzi płyta montażowa, płyta czołowa oraz śruby. Sam montaż nie nastręcza najmniejszych trudności.

Szyny nośne zarówno w rozdzielnicach natynkowych jak i podtynkowych są zamocowane do wsporników nośnych tworzących zwarty stelaż. Odległość między szynami wynosi 150mm, co pozwala na swobodny dostęp do zamocowanych aparatów. Stelaż można osobno wyposażyć w aparaturę i okablować w warsztacie, a następnie przymocować do zabudowanej w ścianie obudowy, za pomocą czterech śrub. Mocowany jest do tylnej ściany rozdzielnicy.

Osłony czołowe używane w płytkich rozdzielnicach wyposażono w samouziemiające uchwyty, które poprawiają bezpieczeństwo użytkowania.

Opisane powyżej rozdzielnice stanowią bardzo ciekawą alternatywę do rozdzielnic Profi Line o głębokości 250, 300 i 400mm. Dodatkowo możliwość montowania wyłącznika kompaktowego rozszerza obszar ich zastosowań. Dzięki swojej prostej budowie, wysokiej estetyce wykonania i małym gabarytom świetnie nadają się do nowoczesnych pomieszczeń, które zostały zaprojektowane z gipsowymi ściankami działowymi. Wygodny i szybki montaż aparatury sprawia, że obudowy te stanowią atrakcyjne uzupełnienie oferty rozdzielnic firmy Eaton.

Producent
Eaton
Symbol
BF-O-5120-P
Wysokość
905mm
Szerokość
545mm
Głębokość
140mm
Sposób montażu
Natynkowy
Stopień ochrony
IP30
Materiał wykonania
Stal
Pokrywa transparentna
Nie
Ilość modułów
120
Liczba rzędów
5
Zaciski N i PE
Tak
Szyna DIN
Tak

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Głębokość
140mm
Głębokość wbudowania
140mm
Kolor
Biały
Liczba rzędów
5
Materiał obudowy
Stal
Możliwość rozbudowy
Nie
Numer RAL
9016
Rodzaj pokrywy
Zamknięte
Sposób montażu
Montaż powierzchniowy
Stopień ochrony (IP)
IP30
Szerokość
543mm
Szerokość wyrażona liczbą modułów
24
Szyna DIN
Tak
Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC
Nie
Wysokość
900mm
Z pokrywą transparentną
Nie
Z płytą montażową
Nie
Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.