Eaton Electric Sp. z o.o.

Rozdzielnica metalowa podtynkowa 72M 3x24M N+PE IP30 580x500x127 /Biały - Drzwi transparentne/ BF-UT-3/72-P 289133

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Firma Eaton Electric wprowadziła do swojej oferty nową płytką rozdzielnicę. Została ona zaprojektowana z myślą o budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej i właśnie temu podporządkowano jej estetykę i funkcjonalność.
Główne cechy:
 • Producent: Eaton
 • Symbol: BF-UT-3/72-P
 • Wysokość: 620mm
 • Szerokość: 588mm
 • Głębokość: 136mm
DOBRA CENA
594.35zł
Produkt dostępny
Kod produktu 289133
BF-UT-3/72-P
Kod EAN 4015082891336
Seria
Producent Eaton
Index 04.980815
 • Darmowa dostawa
  Dla zamówień powyżej 500zł
 • Pomoc techniczna
  Po prostu zadzwoń lub napisz
 • 100% Bezpieczeńśtwa
  Istniejemy na rynku od 2013 roku
 • Gorące oferty
  Ceny z rabatem nawet do 90%

Firma Eaton Electric wprowadziła do swojej oferty nową płytką rozdzielnicę. Została ona zaprojektowana z myślą o budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej i właśnie temu podporządkowano jej estetykę i funkcjonalność. Rozdzielnice tego typu mogą być wykorzystywane do montażu na ścianach gipsowych, dzięki czemu producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku. Wszystkie elementy składowe są identyczne w rozdzielnicach natynkowych jak i podtynkowych, dzięki czemu koszty wytwarzania są niższe. Składanie rozdzielnicy może wykonać jeden monter, wyposażony w śrubokręt gwiazdkowy. Płytkie rozdzielnice wykonane są z blachy lakierowanej proszkowo w kolorze białym.

Dostępne są dwa warianty wykonania: natynkowy o głębokości 140mm i podtynkowy o głębokości 127mm. Do obudowy można zamontować od 72 do 144 standardowych modułów. Dobór rozdzielnicy jest wyjątkowo prosty, bo rozdzielnice mają standardowe szerokości: 545mm (przy obudowie natynkowej) i 500mm (przy obudowie podtynkowej), a jeden rząd mieści 24 moduły. Rozdzielnice dostępne są w wersjach 3-, 4-, 5- oraz 6 rzędowej i dostarczane są w komplecie z drzwiami, szynami nośnymi, metalowymi osłonami oraz zaciskami N i PE.

Drzwi oferowane są w wersji transparentnej i pełnej. Ponadto mogą być zamykane lewostronnie lub prawostronnie, poprzez przełożenie zawiasów w ramie obudowy. Szafki zamykane są przy pomocy plastikowego zamka obrotowego, który w razie potrzeby można wymienić na patentowy z kluczem.

Producent umożliwia mocowanie oprócz aparatury modułowej, wyłącznika kompaktowego NZM1. Montuje się go przy użyciu gotowego zestawu, oferowanego przez producenta, w którego skład wchodzi płyta montażowa, płyta czołowa oraz śruby. Sam montaż nie nastręcza najmniejszych trudności.

Szyny nośne zarówno w rozdzielnicach natynkowych jak i podtynkowych są zamocowane do wsporników nośnych tworzących zwarty stelaż. Odległość między szynami wynosi 150mm, co pozwala na swobodny dostęp do zamocowanych aparatów. Stelaż można osobno wyposażyć w aparaturę i okablować w warsztacie, a następnie przymocować do zabudowanej w ścianie obudowy, za pomocą czterech śrub. Mocowany jest do tylnej ściany rozdzielnicy.

Osłony czołowe używane w płytkich rozdzielnicach wyposażono w samouziemiające uchwyty, które poprawiają bezpieczeństwo użytkowania.

Opisane powyżej rozdzielnice stanowią bardzo ciekawą alternatywę do rozdzielnic Profi Line o głębokości 250, 300 i 400mm. Dodatkowo możliwość montowania wyłącznika kompaktowego rozszerza obszar ich zastosowań. Dzięki swojej prostej budowie, wysokiej estetyce wykonania i małym gabarytom świetnie nadają się do nowoczesnych pomieszczeń, które zostały zaprojektowane z gipsowymi ściankami działowymi. Wygodny i szybki montaż aparatury sprawia, że obudowy te stanowią atrakcyjne uzupełnienie oferty rozdzielnic firmy Eaton.

Producent
Eaton
Symbol
BF-UT-3/72-P
Wysokość
620mm
Szerokość
588mm
Głębokość
136mm
Sposób montażu
Podtynkowy
Stopień ochrony
IP30
Materiał wykonania
Stal
Pokrywa transparentna
Tak
Ilość modułów
72
Liczba rzędów
3
Zaciski N i PE
Tak
Szyna DIN
Tak

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Głębokość
136mm
Głębokość wbudowania
127mm
Kolor
Biały
Liczba rzędów
3
Materiał obudowy
Stal
Możliwość rozbudowy
Nie
Numer RAL
9016
Sposób montażu
Montaż podtynkowy
Stopień ochrony (IP)
IP30
Szerokość
588mm
Szerokość wyrażona liczbą modułów
24
Szyna DIN
Tak
Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC
Nie
Wysokość
620mm
Z płytą montażową
Nie
Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.