F&F Filipowski sp. j.

Czujnik ruchu DRM-08

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Czujnik ruchu może pracować wewnątrz pomieszczeń. Czujnik mikrofalowy rozpoznaje ruch przez płyty drewniane, płyty kartonowo-gipsowe, szkło i tworzywa sztuczne. Zmiany temperatury nie wpływają na jego działanie.
Główne cechy:
 • Napięcie zasilania: 230 V AC
 • Maksymalny prąd obciążenia AC-1: 10 A
 • Próg zadziałania - regulowany: 3÷2000 Lx
 • Częstotliwość promieniowania mikrofalowego: 5,8 GHz
 • Pole detekcji: 360°
DOBRA CENA
69.95zł
Produkt dostępny
Kod produktu DRM-08
Kod EAN 5908312599883
Seria
Producent FF
Index 89.68049
 • Darmowa dostawa
  Dla zamówień powyżej 500zł
 • Pomoc techniczna
  Po prostu zadzwoń lub napisz
 • 100% Bezpieczeńśtwa
  Istniejemy na rynku od 2013 roku
 • Gorące oferty
  Ceny z rabatem nawet do 90%

Opis produktu

Czujnik ruchu mikrofalowy
Z funkcją czujnika obecności
Z automatem zmierzchowym

Jak działa czujnik ruchu DRM-08?
Czujnik ruchu może pracować wewnątrz pomieszczeń. Czujnik mikrofalowy rozpoznaje ruch przez płyty drewniane, płyty kartonowo-gipsowe, szkło i tworzywa sztuczne. Zmiany temperatury nie wpływają na jego działanie, tak jak to ma miejsce w przypadku czujników pasywnych.

Działanie
Mikrofalowy czujnik ruchu DRM-08 emituje i odbiera fale elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości 5,8 Ghz. Zwany również radarowym czujnikiem ruchu. Wykrywa zmiany w odbiciu fal spowodowane przemieszczeniem się obiektu w zasięgu działania czujnika ruchu. Czujnik wykrywa ruch obiektu do i od czujnika. Ruch w obszarze działania powoduje automatyczne załączenie oświetlenia. Od momentu załączenia ciągły ruch powoduje trwałe załączenie tego oświetlenia. Dopiero brak ruchu w polu detekcji wyzwala czas podtrzymania oświetlenia. Ponowny ruch w polu detekcji i jego zanik w trakcie odmierzania czasu wyzwoli czas podtrzymania od początku. Charakter działania pozwala wykorzystać radarowy czujnik ruchu DRM-08 jako czujnik obecności osób. Po nastawionym czasie oświetlenie zostanie wyłączone automatycznie. Mikrofalowy czujnik ruchu DRM-08 wyposażony jest w automat zmierzchowy uniemożliwiający załączenie sterowanego oświetlenia w ciągu dnia. Stan detekcji i gotowość do załączenia oświetlenia aktywowane są dopiero po zmierzchu. Czas aktywacji mikrofalowego czujnika ruchu DRM-08 może być korygowany przez użytkownika potencjometrem. Dodatkowo istnieje możliwość regulacji obszaru pola detekcji w zakresie promienia 1÷8 m (dla h=2÷6 m) oraz regulacja czasu załączenia odbiornika w zakresie 10s÷12 min.

UWAGA!
Moc promieniowania mikrofalowego jest stosunkowo niska i jest całkowicie bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Jej wartość wynosi poniżej 0,2 mW. Dla porównania kuchenka mikrofalowa i telefon komórkowy promieniują z mocą ok. 1000 mW.

Napięcie zasilania
230 V AC
Maksymalny prąd obciążenia AC-1
10 A
Próg zadziałania - regulowany
3÷2000 Lx
Częstotliwość promieniowania mikrofalowego
5,8 GHz
Pole detekcji
360°
Wysokość montażu czujnika
2,0÷6,0 m
Pobór mocy
0,9 W
Montaż
natynkowy

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.