Schneider Electric Polska Sp. z o.o.

Rozdzielnica natynkowa Easy9 IP40 18-Modułów /Biały - Drzwi transparentne/ EZ9E118S2S

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Obudowy do aparatury modułowej wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich ergonomiczna budowa zapewnia łatwy i szybki montaż aparatów. Osłabienia w dedykowanych obudowach do aparatury modułowej pozwalają na wygodny montaż dławików kablowych.
Główne cechy:
 • Montaż obudowy: Powierzchnia
 • Liczba modułów: 18
 • Rodzaj szyny: DIN
 • Rodzaj instalacji: Wnętrzowy
 • Zaciski: Ochronny neutralny
DOBRA CENA
43.10zł
Produkt dostępny
Kod produktu EZ9E118S2S
Kod EAN 3606480768392
Seria Acti 9
Producent Schneider
Index 04.630586
 • Darmowa dostawa
  Dla zamówień powyżej 500zł
 • Pomoc techniczna
  Po prostu zadzwoń lub napisz
 • 100% Bezpieczeńśtwa
  Istniejemy na rynku od 2013 roku
 • Gorące oferty
  Ceny z rabatem nawet do 90%

Schneider Electric posiada w swojej ofercie szeroką gamę podtynkowych oraz natynkowych obudów do aparatury modułowej. W ofercie tej znajdują się obudowy do aparatury modułowej do zastawań w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Obudowy do aparatury modułowej wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich ergonomiczna budowa zapewnia łatwy i szybki montaż aparatów. Osłabienia w dedykowanych obudowach do aparatury modułowej pozwalają na wygodny montaż dławików kablowych oraz wprowadzenie przewodów. W ofercie obudów do aparatury modułowej Schneider Electric znajdują się obudowy o drzwiach transparentach oraz pełnych. Maksymalna liczba modułów, jaką możemy zainstalować w obudowach do aparatury modułowej to 144. W ofercie obudów modułowych znajdziemy między innymi obudowy z serii Easy9 przeznaczone do budownictwa mieszkaniowego o głębokości dopasowanej do cienkich ścian oraz II klasie ochronności. Obudowy z serii Pragma przewidziane dla budownictwa mieszkaniowego i budownictwa powszechnego. W obudowach do aparatury modułowej 24- modułowych może być instalowany, jako główny, wyłącznik lub rozłącznik typu NG, wyposażony, w miarę potrzeby w zabezpieczenie różnicowoprądowe. Oraz obudowy hermetyczne z serii Kaedra. Są to obudowy o wysokiej wytrzymałości mechanicznej i szczelności, które łączą 3 funkcje: dystrybucję, zasilanie (gniazda) i sterowanie (przyciski, zawory bezpieczeństwa).

Montaż obudowy
Powierzchnia
Liczba modułów
18
Rodzaj szyny
DIN
Rodzaj instalacji
Wnętrzowy
Zaciski
Ochronny neutralny
Ilość zacisków
2 Ochronny neutralny (przykręcony) z 17 wyjścia
Materiał obudowy
Obudowa: plastik samogasnący
Typ drzwi
Transparentne

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Kolor
Biały
Liczba rzędów
1
Materiał obudowy
Tworzywo sztuczne
Możliwość rozbudowy
Nie
Numer RAL
9003
Sposób montażu
Montaż natynkowy
Stopień ochrony (IP)
IP40
Szerokość wyrażona liczbą modułów
18
Szyna DIN
Tak
Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC
Nie
Z płytą montażową
Nie
Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.