F&F Filipowski sp. j.

LED-AMP-1P wzmacniacz sygnału zasilającego

Produkt magazynowany - Wysyłka w ciągu 24-48h
Sterownik oświetlenia LED-AMP-1P wzmacniacz sygnału zasilającego oświetlenie LED 12/24 V DC.
DOBRA CENA
57.02zł
Produkt dostępny
Kod produktu LED-AMP-1P
Kod EAN 5902431672076
Seria
Producent FF
Index 89.415506
 • Darmowa dostawa
  Dla zamówień powyżej 500zł
 • Pomoc techniczna
  Po prostu zadzwoń lub napisz
 • 100% Bezpieczeńśtwa
  Istniejemy na rynku od 2013 roku
 • Gorące oferty
  Ceny z rabatem nawet do 90%

Opis produktu

Sterownik oświetlenia LED-AMP-1P
wzmacniacz sygnału zasilającego oświetlenie LED 12/24 V DC.

Zasada działania sterownika polega na odtworzeniu na wyjściu wzmacniacza sygnału sterującego PWM podłączonego do wejścia układu. Energia do zasilania kolejnego segmentu oświetlenia pobierana jest z zasilacza podłączonego do wzmacniacza. Separacja galwaniczna pomiędzy wejściem i wyjściem wzmacniacza umożliwia nieograniczoną rozbudowę łańcucha oświetlenia, bez ryzyka wystąpienia problemów związanych z zasilaniem z różnych faz lub długimi pętlami masy.

Działanie wzmacniacza sygnału zasilającego
Wzmacniacz sygnału zasilającego LED-AMP-1P rejestruje sygnał PWM, który zasila wcześniejszy segment oświetlenia. Odtwarza go na wyjściu z pełną mocą podłączonego do niego zasilacza. Poziom sygnału wejściowego sygnalizuje żółta dioda LED na elewacji sterownika. Wzmacniacz wyposażony jest w zabezpieczenie termiczne. Zapobiega ono przekroczeniu dopuszczalnej temperatury wewnątrz obudowy w przypadku podłączenia zbyt dużego obciążenia. Nastepuje wtedy odłączenie oświetlenia, aż do momentu, gdy temperatura urządzenia spadnie do bezpiecznego poziomu. Przekroczenie temperatury sygnalizowane jest dodatkowo przez czerwoną diodę LED znajdującą się na elewacji sterownika.

UWAGA!
Wzmacniacz nie jest przystosowany do zasilania napięciem przemiennym AC.
Należy stosować zasilacz o wydajności prądowej dostosowanej do podłączonych źródeł światła.

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.

Szczegółowe dane techniczne

Drodzy państwo!
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy produktów w sklepie były jak najbardziej wyczerpujące i zawierały maksimum potrzebnych informacji.