Przewody i kable

Wiele osób od dawna zamiennie używa określenia kabel i przewód. Niestety nie jest to poprawny zabieg. Choć ich znaczenie jest bardzo zbliżone, to w rzeczywistości określenia te wcale nie oznaczają tego samego. Kabel jest szczególnym rodzajem przewodu jedno- lub kilkużyłowego, posiadającym szersze zastosowanie. Jego cechami charakterystycznymi są szczególne parametry. Jak również szczelna, wzmocniona izolacja, odporna na działanie czynników zewnętrznych.

Przewód natomiast jest elementem obwodu elektrycznego, który może, lecz nie musi posiadać izolacji. Przewody izolowane wykorzystywane są tylko i wyłącznie do układania wewnątrz budynków. Szukając więc odpowiedniego kabla lub przewodu sprawdź naszą ofercie.

Produkty, które odnajdziesz w naszym szerokim asortymencie to propozycje najwyższej jakości. Pozwolą Ci stworzyć wydajną instalację elektryczną, a przede wszystkim bezpieczną. Decydując się na wybór jednego z naszych kabli lub przewodów zyskujesz produkt znanej i cenionej marki w atrakcyjnej cenie.
Aktywne Filtry