Rozdzielnice i obudowy

Znajdujące się w naszej ofercie rozdzielnice, będące elementem układu elektroenergetycznego mogą pełnić w nim różne funkcje. Przyjmuje się jednak, że przede wszystkim służą do rozdziału, przetwarzania oraz przesyłu energii pomiędzy obwodami i podsystemami.

Oferowane w naszym sklepie wysokiej jakości urządzenia zabezpieczające obwody pozwolą Ci łatwo i efektywnie zapewnić odpowiedni poziom ochrony urządzeniom elektrycznym. Wśród naszych rozdzielnic odnajdziesz zarówno te natynkowe, które zamontujesz na ścianie, jak i te podtynkowe. Przeznaczone do montażu w odpowiednio przygotowanym otworze wnękowym. Są to nie tylko rozwiązania metalowe, ale również plastikowe najwyższej jakości.

Ponadto w naszej szerokiej gamie produktów dostępne są również różnego rodzaju obudowy oraz niezbędne do ich montażu akcesoria. Nie czekaj więc i sprawdź naszą ofertę! Gdybyś jednak miał wątpliwości i pytania co do produktu skontaktuj się z nami. A my w sposób profesjonalny i szybki pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru.
Aktywne Filtry