Systemy odgromowe i uziemienia

Instalacje odgromowe to systemy, które zapewniają odpowiednią ochronę przed ewentualnym wystąpieniem przepięć w instalacjach elektrycznych. Przepięcia mogą z kolei wystąpić na skutek skoku napięcia lub pożaru. Zadaniem instalacji odgromowej jest przede wszystkim przejęcie prądu piorunowego przy wykorzystaniu układów zwodów. A następnie odprowadzenie go do uziemienia i rozproszenie. Wpłynie to na zwiększenie bezpieczeństwa osób przebywających w budynku.

Dlatego tak ważne jest by, montując system odgromowy, wykorzystywać tylko wysokiej jakości, sprawdzone elementy. Już dziś zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi propozycjami z kategorii ochrony odgromowej i uziemiania. W asortymencie, który proponujemy, odnajdziesz bowiem szeroki wybór artykułów, które pozwolą Ci zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest również zapobiegnięcie uszkodzeniom instalacji elektrycznych, które wyniknąć mogą z niekorzystnego działania wyładowań na skutek uderzenia pioruna.

W sklepie znajdziesz nie tylko uziomy, skrzynki, studzienki czy uchwyty i złącza odgromowe. Wśród asortymentu dostępne są również maszty i iglice oraz wszelkiego rodzaju śruby i haki niezbędne do przymocowania poszczególnych elementów systemu.
Aktywne Filtry